Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Úvod

Turnaje červen 2010

Kategorie: Školička
17.5.2010
Aby si kluci před prázdninami ještě pořádně zakopali, připravili jsme pro ně (zatím) dva turnaje. Je možné, že sem nám podaří sehnat ještě nějaká přáteláčky. Více informací na tréninku :)  • První turnaj se koná v sobotu 12.června 2010 v Běchovicích. Sraz je nejpozději v 8:30 hodin na hřišti.

Jde o poslední turnaj v rámci MiniStar s velkým vyhlášením. Turnaj to bude obrovský, přijede 20 týmů, takže počítejte s tím, že zabere celý den.

  • Druhý turnaj se koná další sobotu 19. června 2010 v Dubči. Je to turnaj pro školičky ročníky 2004-2005. Sraz je na dubečském hřišti nejpozději v 7:30 hodin. Začátek je v 8 hodin a předpokládaný konec kolem 16:00 hodin.
Podle pravidel tohoto turnaje může mít tým s sebou max. 12 hráčů. Nebudeme tedy moct vzít všechny kluky. Během tréninků se včas dozvíte, kdo se zúčastní. V potaz se bude brát docházka a snaha kluků během tréninků.


.

Komentáře:

  • April 3, 2011, 10:05 pm - edfyxk

    cb4PVI <a href="http://maakzpplmqfy.com/">maakzpplmqfy</a>, [url=http://ucjyaqhlutxz.com/]ucjyaqhlutxz[/url], [link=http://sqjjyoppfyrl.com/]sqjjyoppfyrl[/link], http://krxfsjlxjksf.com/

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Následující stránka:Novinky Vytisknout tuto stránku