Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Úvod

MiniStar 23.5.2010

Kategorie: Školička
3.6.2010
Poslední turnaj Mini star se konal v Klánovicích 23.5. V tabulce jsme tentokrát proti sobě měli Kbely B, Újezd nad Lesy a Radošovice. Soupeři jsme tentokrát měli těžké, ale i přesto jsme byli odhodláni předvést co nejlepší hru.

 


První zápas proti Kbelům B se vůbec nepodařil. Hned od začátku se na nás kbelští tlačili a za krátko vsítili první gól. Naši hráči však tento zápas jako by ještě spali a nebyli schopni jakéhokoli odporu, buďto se jen dívali na protihráče, jak kolem nich běhají a nebo když proti nim vyrazili tak všichni na jednoho a to vyústilo vpřihrávku na volného protihráče, který už šel sám na brankáře. Spřibývajícím časem, přibývali i branky vnaší síti a tak jsme první zápas prohráli 6:0. Nutno ještě dodat, že jsme po zápase zjistili, že proti nám nastoupily snejsilnějším kádrem co měli. Vedruhém zápase proti Radošovicím bylo na klukách vidět, jak chtějí napravit svoje zaváhání zpředchozího zápasu a konečně se pořádně porvat o dobrý výsledek. Předvedená hra byla mnohem lepší a soupeře jsme moc do šancí nepouštěli. Avšak i to málo co si soupeř vytvořil jim stačilo ke vstřelení dvou branek. Naši hráči se však nevzdali a pouštěli se do útoků na soupeřovic bránu, kterou hlavně Matěj Kubát obstřeloval. Možná kdyby vtomto zápase bylo při nás větší štěstí, mohli bysme odejít zhřiště slepší výsledkem než 2:0 pro Radošovice. Poslední zápas ve skupině jsme hráli proti Újezdu nad Lesy. Zápas se nesl ve stejné duchu jako předcházející. Snažili jsme se hrát a útočit ale bohužel byl to soupeř, kdo dával góly. Na rozdíl od minulého zápasu jsme však více zapomínali bránit, ale naštěstí Šimon Mužik výborně zachytal a nedopustil, aby nám soupeř dal víc gólů než dva. Vtabulce jsem skončili na posledním místě a tak jsme hráli poslední zápas o 7.místo. Proti nám nastoupilo mužstvo zDolních Počernic. Tento zápas jsme však diktovali tempo my. Soupeře jsem stále tlačili a nedovolili jsme mu zaútočit. Po dlouhém dobývání se konečně Sára prosadili a vstřelili první braku. To naše hráče tolik nabudilo, že hned jak soupeř rozehrál, sebrali jsme mu míč a Sára opět dala gól. Sáře to však nestačilo a po dalším tlaku zkompletovala svůj hattrick. Poslední zápas jsme tedy vyhráli 3:0 a mohli jsme se radovat ze 7. místa. Na turnaji jsme podali hodně nevyrovnané výkony, ale ke konci se tým rozehrál a hned to byl lepší pohled. Hlavně za poslední zápasy si zaslouží pochvalu Šimon Mužik, Matěj Motyčka, Matěj Kubát, Matěj Motyčka, Filip Dohnal, Tomáš Kučera, Adam Bečvařík, David Kopčan, Matyáš Tomek, Marek Podlaha, Sára Kuncová a Eliška Šnajdrová. Celkově jsme vsoutěži Mini star skončili na 7. místě. Možná bysme si zasloužili být ještě o jednu příčku výš, ale aspoň máme více motivace do příští sezony. Na hráčích je viděl velké zlepšení, pokud to srovnáme svýkony ze začátku sezóny. Myslím, že pokud budeme se dál takle kvalitně zlepšovat, vyšší příčky na nás nebudou dlouho čekat. Celkové zakončení turnajů Mini star se bude konat na velké turnaji vBěchovicích 12.6., kde bude 20 mužstev, proto doufám, že příjdou všichni a vezmou si sebou tu nejlepší formu co mají.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Roman


Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Následující stránka:Novinky Vytisknout tuto stránku