Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Úvod

Výsledky MiniStar 30.10.10

Kategorie: Školička
30.10.2010
Dnes jsme úspěšně sehráli další z turnajů MiniStar na hřišti Českého Brodu v Přistoupimi a zaslouženě obhájili 1. místo!!!!

Kluci odvedli skvělý výkon a zlaté medaile na krku mají právem!! Nebudu tu rozebírat zápas po zápase. Jsem strašně ráda, že jsme všem ukázali, jak jsme se zlepšili, a jak jsme dobří, a že to zvládneme i bez Sárky, která je minulý měsíc roznesla na kopytech, což někteří trenéři a rodiče neunesli.

Dál vzkazuji všem rodičům ostatních týmů, že opravdu hrajeme fair-play hru, a jestli mají nějaký problém, který nutně potřebují řešit, ať jdou za trenéry a nevylívají si to na našich rodičích. Protože "moje" rodiče a "moje" děti já nedám a nikdo si na ně nebude otevírat pusu!!!

Zlatá sestava: Filip Dohnal, Matěj Motyčka, Marek Podlaha, Matyáš Tomek, Šimon Mužík, Honzík Kočevár, Tadeáš a Kryštof Zemanovi, Matěj Holman, Kuba Taške, Tomík Kučera

a děkujeme i Sárce!!!Takže ještě jednou s Romanem za dnešek všem děkujeme. Jsme na kluky (i rodiče) pyšní!!! :)


Katka
Komentáře:

 • October 31, 2010, 7:54 pm - Katka

  fotoalbum jsem založila na rajčeti, na prvním tréninku přinesu heslo, aby tam mohli vkládat fotky i rodiče, kluci si to zaslouží!! Společně to dáme do kupy :)

 • October 31, 2010, 8:38 am - Iva Taške

  Naši milí trenéři,

  i my vám moc děkujeme za péči o "naše" kluky a váš čas s nimi strávený.
  Včera byl opravdu báječný den plný sluníčka a spokojených malých fotbalistů. Turnaj se opravdu vyvedl, kluci hráli skvěle a myslím, že na ně všichni můžeme být hrdí.
  Snad se bude scházet i na tréninkách více kluků :-)
  Chci se zeptat, zda někde na těchto www nelze umístit i fotografie, které během turnajů pořídíme, aby tam všichni měli šanci si je prohlédnout.

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Následující stránka:Novinky Vytisknout tuto stránku