Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Úvod

Turnaj MiniStar

Kategorie: Školička
21.9.2011
Prázdniny už jsou za námi a kluci se po pár měsících znovu zúčastnili jednoho ze série turnajů MiniStar. Minulý rok byl pro nás velice úspěšný a každý byl zvědaví, jak se nám bude dařit vdalším ročníku. Do nové soutěže již nemůže počítat smnoha hráči, kteří byli pilíři naší hry, protože už přešli do mladší přípravky. Na druhou stranu knám přišli noví hráči a zbývající se již vminulém ročníku opravdu dobře rozehráli. V naší skupině se objevili nový soupeři jako TJ Sokol Kolovraty a Bohemians 1905, ale také známé tváře jménem FC Viktoria Žižkov, Rafani Úvaly a Dráčata Kyje.

 

Turnaj se konal 17.9. 2011 v Úvalech.

 

 

 

1. Zápas:


Běchovičtí sršni 4:0 TJ Sokol Kolovraty

 

2x T. Kučera

 

1x K. Zeman

 

1x K. Kunčický

 

 

2. Zápas:


Běchovičtí sršni 4:0 Bohemians 1905

 

3x K. Taške

 

1x K. Zeman

 

 

3. Zápas:


Běchovičtí sršni 8:0 Rafani Úvaly

 

3x K. Taške

 

3x M. Tomek

 

1x K. Kunčický

 

1x K. Zeman

 

 

4. Zápas:


Běchovičtí sršni 5:4 Dráčata Kyje

 

2x T. Kučera

 

2x K. Taške

 

1x M. Tomek

 

 

 

Tohle byl turnaj jedna báseň. Spřehledem jsme vyhráli všechny zápasy a skončili jsme tak na 1. místě. Každý zápas jsme dali minimálně 4 góly a celkově jsme daly 21 branek!!! Což je výborné skóre. Proto není divu, že Kuba Taške se stal nejlepším střelcem turnaje. Kluci dávali do každého zápasu všechny své síly a nedávali soupeřům moc šancí na ohrožení naší brány. Hlavně bylo dobře vidět, že se kluci nebojí míče, chodí do soubojů, a když ztratí míč, hned se ho pokoušejí získat zpátky. Pár chybiček by se určitě našlo, ale to se dá lehce odpustit. Doufám, že si kluci i nadále budou takhle skvěle vést a stanou se postrachem všech soupeřů.

 

 

Turnaji se zúčastnili: Dominik Berenda, Tomáš Kučera, Kuba Kunčický, Adam Tomášek, Kuba Taške, Matyáš Tomek, Kuba Kohout, Kryštof a Tadeáš Zemanovi.
 

 

 


Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Následující stránka:Novinky Vytisknout tuto stránku