Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín

Nacházíte se: Úvod

GORDIC KAČEROV - BĚCHOVIČTÍ SRŠNI 8 : 2 (3:0,4:0,1:2)

Kategorie: Školička
26.10.2011

Nedělní utkání s vedoucím týmem tabulky nebyl tak jednoznačný, jak vypovídá výsledek!

Sestava : Marťas, Holda, Zruby, Koky, Svíďa, Jandlík, Dohnalík, Dejv, Foty, Kopy, Šmidke

Branky : Holda, Dohnalík

Začátek zápasu jak z hororu. První minuta, Holdova minela a 1:0 pro domácí. Další branka přišla po "blikanci" Dejva. Místo aby míč odehrál nohou, nepochopitelně ho chytil ve vápně do ruky! Penalta a 2:0. No a pak jsme se vezli. Škoda, že kluci nevyužili šancí, které si vytvořili a na druhou stranu vyráběli jednu hrubku za druhou. Zjevně vše z nesoustředěnosti a bez nasazení a zápalu. Před poslední třetinou byla v kabině trošku bouřka a najednou se obraz hry změnil a domácí nám nestíhali. Vynikající výkon i podle trenérů domácích předvedl v brance Marťas. Přestože přišel o zub, bojoval příkladně a nebýt jeho, mohli jsme jet z Kačerova minimálně s patnáctkou!!!