Doporučujeme: Hotely v Praze Apartmány v Praze Ubytování Karlovy Vary Ubytování Brusel Ubytování Krakov Ubytování v Římě Ubytování Barcelona Ubytování Londýn Ubytování Madrid Ubytování Berlín


Nacházíte se: Úvod

10.3. 2013 dopolední turnaj

Kategorie: Školička
18.3.2013
Vneděli dopoledne 10.3. jsme se zúčastnili fotbalového turnaje vběchovické sokolovně. Po delší pauze se tým B zúčastnil turnaje, na kterém byyi velice kvalitní týmy, a tak jsme byli zvědavi, jak si stím náš tým poradí. Byla škoda, že se turnaje nemohlo zúčastnit více kluků, buď kvůli nemoci, nebo měli rodinné povinnosti.

 

1. zápas

 

Běchovičtí sršni 0:7 Sokol Kolovraty

 

 

2. zápas

 

Běchovičtí sršni 0:6 SC Xaverov I.

 

 

3. zápas

 

Běchovičtí sršni 0:6 SK Zeleneč

 

 

4. zápas

 

Běchovičtí sršni 0:0 Lvíčata Dolní Počernice

 

Penalty 0:1

 

 

I přes všechnu snahu a velkou bojovnost vposledním zápase jsme skončili na 8. místě. Musím však celý tým pochválit, že i když prohrávali o několik branek, stále se všichni snažili a pokoušeli se dát gól. A do každého zápasu chodili na 100 %. Bylo ale vidět, že všem v týmu ještě hodně chybí síla, jak vosobních soubojích, tak při střelbě na branku. Věřím, že jestli se vtomto hledu zlepšíme, umístíme se příště lépe.

 

 

Turnaje se zúčastnil: Tadeáš Kožušník, Eliška Šmídová, Tomáš Fritzen, Maxim Reha, Tomáš Křížek, Daniel Dvořák, Nicolas Tarljovski a Robert Döme.

Komentáře:

Vložit komentář

Vložit komentář

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
Kód v obrázku:
Vaše jméno(*):
Email:
Komentovat(*):
 
^ Nahoru Následující stránka:Novinky Vytisknout tuto stránku